Ankara Alan Transfer Havalimanı Ulaşım Hizmeti

+

Firmamız Ankara Alan Transfer, Ankara’nın Havalimanı olan Esenboğa için taşımacılık hizmeti vermektedir. Bazı kesimlerin shuttle olarak adlandırmış olduğu bu hizmeti, hem kaliteli, hem güvenilir hem de ekonomik fiyatlara almak firmamızla oldukça kolay hale geliyor.

Tecrübeli personel ağımız eşliğinde Ankara Havalimanı Transfer konusunda, ister minibüs, isterseniz de binek araçla gideceğiniz noktaya veya gideceğiniz noktadan Esenboğa’ya ulaşmak konusunda herhangi bir problem yaşamadan keyifli yolculuğun tadına varacaksınız.

Firmamız paylaşımlı transfer adı verilen hizmeti vermemektedir. Ankara Alan Transfer firmamız yalnızca kişiye özel araç ve şoförler ile Havalimanı Transfer hizmeti vermektedir. Bu doğrultuda zamandan oldukça fazlasıyla tasarruf edeceğiniz gibi, yolculuğunuzun konforu da önemli ölçüde artacaktır.

Şirketimizin uygulamış olduğu fiyatlarda, fiyata dahil olan unsurlar; yakıt, araç kirası, şoför bedeli ve araç içi ikramlardır. Ankara Alan Transfer’i tercih ettiğinizde ne denli doğru bir tercihte bulunduğunuzu anlamanız geç olmayacak.

You must be Yroum Yazmak İçin Lütfen Giriş Yapınız.