Cengiz Turizm’den vip Transfer

+

Ankara Havaalanı Transfer firmalarının öncü kuruluşlarından olan Cengiz Turizm olarak, siz değerli misafirlerimize konforu, rahatlığı ekonomik koşullarla sunmaya devam ediyoruz. 2016 Model Mercedes Vito araçlarımız ile havalimanı – şehir içi ulaşımınızı sağlarken, aynı zamanda yolculuğunuzu keyifli ve güvenli hale getiriyoruz.

Rahatlığın dışında Ankara’nın, başkent olması dışında önemli bir de iş merkezi olması sebebiyle, prestijli bir Ankara Havaalanı Transfer amacıyla da kullanabileceğimiz bu hizmeti, kişi sayınızın fazla olduğu zamanlarda da kullanmak sizleri hem mutlu, hem de memnun edecektir.

Kişi sayınıza göre tercih edebileceğiniz minibüslerimizin tamamı, Ankara Havaalimanına ulaşmanızın daha konforlu ve güvenli sağlanması göz önünde bulundurularak dizayn edilmiştir.

Araç filomuzdaki minibüslerimizin tamamı, şirketler için zorunlu hale getirilen “D2” taşımacılık belgesine sahiptir. Yine aynı şekilde, firmamızın kadrosunda bulunan personellerimiz, taşımacılık amacı ile kullanılan minibüsleri kullanmak için gerekli kılınan SRC belgesine sahiptir. Bunun dışında, sizlerin daha sağlıklı seyahat etmeniz amacı ile firma personellerimiz düzenli olarak güvenli sürüş eğitimi almakta ve bununla ilgili bütün sertifikalara sahip bulunmaktadır.

You must be Yroum Yazmak İçin Lütfen Giriş Yapınız.